ІншеВсі скаргиДержавні органиПлощу співвласників подарували одному з жителів будинку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, котра переконує, що її сусідка незаконно почала забудову мансарди на площі співвласників без їх згоди. У суді довести наявність порушення не вийшло, тож мешканці будинку сподіваються на допомогу журналістів.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Я проживаю в двохповерховому багатоквартирному житловому будинку, в місті Чорткові Тернопільської області по вулиці О. Гончара, буд.3 кв.4. В травні цього року моя сусідка Субобботіна Олександра Володимирівна власниця квартири №4, заявила, що починає добудову мансарди над своєю квартирою (площею 32,8 кв.м). На моє запитання “чи має вона на це відповідні документи?” показала свідоцтво на право вланості на нерухоме майно, видане Чортківською міською радою Тернопільської області 07 серпня 2012 року.

У звязку з тим, що я та інші сусіди (співвласники горища) не давали згоди Субботіній Олександрі Володимирівні на влаштування мансарди на горищі то ми звернулися в суд з питанням скасування свіцотва на права власності на квартиру №4 з площею 92.,9 кв.м.
У ході судового засідання було встановлено, що квартира №4 була передана у приватну власність Субботіної (Мушій) Олександри Володимирівни та Мушій Євгенії Іванівни 31 жовтня 1994 року в рівних долях, площею 32,8 кв.м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Концерн виставляє рахунки за непоставлену електроенергію

Мущій Євгенія Іванівна 20 березня 2009 року подарувала Субботіній Олександрі Володимирівні свою частку квартири відтак Субботіна Олександра Володимирівна стала одноосібним власником квартири № 4 по вулиці О. Гончара в місті Чорткові Тернопільської області, площа якої 32,8 кв.м.
16 травня 2012 року Чортківською міською радою Тернопільської області було видане рішення ” Про оформлення права вланості на квартиру №4 по вулиці О. Гончара в місті Чорткові Тернопільської області взамін договору дарування” в якому вказано площа квартири 32,8 кв.м. На підставі цього рішення було видане свідоцтво на право вланості на нерухоме майно, видане Чортківською міською радою Тернопільської області 07 серпня 2012 року, з площею квартири 92,9 кв.м. Згідно поповерхового плану та експлікації до даного свідоцтва до площі квартири 32, 8 кв.м. було включено частину приміщень горища та коридор загального користування пл. 5,3 кв.м. через який йде прохід в мою квартиру №3.

Відповідно до свідоцтва про право власності на нерухоме майно від 07 серпня 2012 року у приватну власть Субботіної Олександри Володимирівни було передано спільне сумісно майно співвласників допоміжних приміщень багатоквартирного будинку, чим порушено право користування цим майном.
У судовому засіданні представник Чортківською міської ради Тернопільської області надала інформацію, що Суббутіній Олександрі Володимирівні надавлося рішення тільки на замін договору даруваня на свідоцтво на право власності на квартиру без додавання додаткової площі до квартири №4.

Відповідач Субботіна Олександра Володимирівна під час судових засідань не надала ніяких документів, які б надавали їй право на добудову мансарди до квартири чи її розширення.
Суд відмовим у нашому позові за відсутності доказів, відновідно до яких можна було б вважати, що свідоцтво на право власності на квартиру №4 площею 92,9 кв.м. було видано без законних підстав.
Прошу допомогти розібратися в даній ситуації.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!