ІншеВсі скаргиФінансиПлатники податків не можуть укласти договір

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав читач Вадим, котрий розповідає про проблеми платників податків у Солом’янському районі. За словами чоловіка, через невідповідність осбистих даних директора компанії, укладення договору про співпрацю не може бути здійсненим, що несе за собою адміністративну відповідальність.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“28.12.2015 р. при перепідписанні договору про співпрацю з Державною Податковою Інспекцією у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві через систему MEDOC виникла помилка про невідповідність даних директора ТОВ «Медексперт», код ЄДРПОУ 34049295. Запит про підписання вищезазначеного договору був направлений нами 28.12.2015 р., а відповідь-повідомлення про помилку надійшла нам 11.01.2016 р. У зв’язку із отриманням відповіді системи про невідповідність даних директора ТОВ «Медексперт» директор компанії Лепешина Олена Володимирівна (інд.под.номер 2831607921) звернулася у консультаційний відділ ДПІ у Солом’янському р-ні ГУ ДФС у м.Києві.  За результатами консультації нами отримано інформацію, що особа Лепешина Олена Володимирівна (інд.под.номер 2831607921, виданий 17.09.2002 р. ДПА у м.Житомирі) відсутня у інформаційній базі, натомість є особа Садовенко Олена Володимирівна (інд.под.номер 2831607921, виданий 26.12.1997 р. ДПА у м.Житомирі).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Правоохоронці “шиють” справу про використання газового балончика

Прізвище Садовенко є дівочим прізвищем Лепешиної Олени Володимирівни (свідоцтво про одруження серія І-БК № 172910, видане Центральним відділом реєстрації шлюбів м.Києва від 11.07.2002 р.). Після зміни прізвища на Лепешину О..В. зміни прізвища більше не відбувалося.  Лепешина Олена Володимирівна є директором ТОВ «Медексперт» з 17.04.2014 р. До 28.12.2015 р. документи відправлялися через систему MEDOC та приймалися без помилок та зауважень.  12.01.2015 р. Лепешина О.В. повторно подала заяву на оновлення особистих даних особи по ІПН 2831607921 та подала форму 1-ОПП по ТОВ «Медексперт» з підтверджуючими документами директора (Лепешиної О.В.) до ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві.

Через неможливість підписання договору про співпрацю з Державною Податковою Інспекцією у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві через систему MEDOC, направленим нами 28.12.2015 р., ТОВ «Медексперт» не може реєструвати податкові накладні, здавати звітність та дотримуватись вимог чинного законодавства в частині термінів реєстрації податкових накладних та подання звітності, що тягне за собою адміністративну відповідальність. ТОВ «Медексперт» надсилав заявку про реєстрацію електронного договору декілька разів, проте постійно отримує відмови. Просимо допомогти вирішити дану ситуацію. Окрім цього, звертаємо увагу на те, що в ДПІ у Солом’янському районі м. Києва дана проблема виникає у багатьох платників податків.

З повагою, Заступник директора ТОВ «МедЕксперт» Зукін Вадим”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК