Всі скаргиПластикові шахраї. Як працює схема виманювання грошей із картки

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала постраждала від карткових-шахраїв, які застосували вже звичну схему для споживачів виманювання грошей. Про неї, та скаргу – тут. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакт для журналістів: 0986145020

“Сьогодні вперше довелось зіштовхнутися з картковим шахраєм.

Почалося з того, що ми просто виклали оголошення про продаж мікрохвильовоі печі. За декілька хвилин зателефонував покупець і одразу погодився купувати. Домовилися, що гроші він скидає на картку, а товар надсилаємо новою поштою. Як він зазначив, гроші надіслав одразу, але смс з банку так і не прийшло. Через деякий час зателефонував представник приват банку, з питання, що переказ не можливо виконати на дану картку. Потрібно здійснити повторну заявку і тоді надішлють гроші.  І без всяких підозрів погодилась.

Після чого він надіслав смс з кодом, який я мала йому продиктувати. Я не звернувши увагу на зміст смс, що цю інформацію працівники банка не можуть запитувати, назвали цифри з смс.

Після чого він казав, що через 15 хвилин кошти будуть на картці. Вже тільки тоді я зрозуміла, що шось тут не те і пішла повірила картку. І дійсно, з картки було знято баланс 1300грн я знов зателефонувала на цей номер, з питанням, за що було знято гроші, на що він мені відповів, це така операція, скоро гроші будуть на картці баланс та переказ.

Після цього я не змогла додзвонитися ні до “представника банку” ні до “покупця”. Для мене таке вперше. Можливо комусь допоможе не потрапити на ті самі граблі. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК