Всі скаргиДержавні органиПісля публікації зателефонував керівник Житомирської поліції. І натякнув, мовляв, є підстави підозрювати вас у вбивстві

“9 березня на сторінках “Електронної книги скарг України” була опублікована моя скарга під назвою “Випадково повішений?“. Про публікацію я 05.04.2018 повідомив Головне слідче управління України.

10.04.2018 до мене на мобільний телефон надійшов дзвінок зі слідчого управління ГУНП в Житомирській області, яким мене було запрошено до особистої зустрічі з начальником слідчого управління О.П.Радченко. Я від зустрічі відмовився з причин того, що вважаю єдино можливим вести свою боротьбу шляхом отримання письмових відповідей на мої звернення (проте як зі слідчого управління до мене надходять лише ганебні відписки).

Я вказав посадовій особі, що подзвонила, на бездіяльність слідчого управління з приводу виявленого у кримінальному провадженні службового злочину судово-медичного експерта, який навмисно з метою знищення не вилучив в мого вбитого сина обов’язковий при підозрах на насильницьку смерть речовий доказ – піднігтьовий вміст.

Відповідь, яку я отримав мене приголомшила. Мені було повідомлено, що піднігтьовий вміст – не вилучається, якщо має місце нещасний випадок, а саме така примітка стоїть на матеріалах кримінального провадження. Вказаний аргумент у своє виправдання висунув і судово-медичний експерт і обласне слідче управління з ним погодилось. За такою логікою виходить, що спираючись на припущення слідчих про нещасний випадок висунуте під час огляду місця події експерт не вилучив піднігтьовий вміст в мого вбитого сина і цей речовий доказ був назавжди втрачений внаслідок поховання людини, тобто інша версія про насильницьку смерть нічим вже не буде підтверджена? АБСУРД!!!

Таким чином, мені було повідомлено про нове “відкриття” в галузі права зроблене поліцейськими: не по результатаї слідчих дій, дослідженню речових доказів та проведенню експертиз встановлюється насильницький чи не насильницький характер мала смерть мого сина, а виходячи з того, яка смерть влаштовує слідчих та експерта, вирішується, які речові докази вилучати, а які поховати на кладовищі разом з загиблим.

Зрозумівши, що я відмовляюсь від зустрічі з начальником слідчого управління, посадова особа прозоро натякнула мені, що з огляду на виявлення мого ДНК разом з кров’ю мого сина на одному з речових доказів, мені слід бути більш поступливим. У відповідь на це я сказав, що натяк зрозумів та запропонував не гаяти час, а надіслати мені повідомлення про підозру у вбивстві власного сина.

Взагалі-то мене зацікавила перспектива опинитись за ґратами за вбивство власного сина після того, як протягом року року я не давав закрити кримінальне провадження, хоча слідчими тричі виносились відповідні постанови.

Однак, при такому розвитку подій незрозуміло,як висунути мені підозру у вбивстві власного сина та залишити непокараним судово- медичного експерта,який виходить навмисно знищив речовий доказ мого злодіяння – піднігтьовий вміст мого вбитого сина та ще й приховував вказаний факт майже рік досудового розслідування! Коли ж буде покладене край цій вакханалії беззаконня? Прошу опублікувати цей матеріал, як мою наступну скаргу в розвиток подій”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!