Всі скаргиПише полковник. Винного в загибелі його сина не хочуть покарати

Звертаюсь до Вас з проханням у відновленні справедливості, пов’язаного з загибеллю 20.06.2009р. в ДТП мого сина

Ось його лист:

Контакт для журнаілстів: 

Кузьменка Олександра Сергійовича та його знайомої Щолок Маряни Евгенівни і тяжко травмованих Кириленко Антона Сергійовича та Прокопченко Марії Віталіївни(на сьогодні інваліди 3 групи) Суддя Литвинов Андрій Вікторович Купянського районного суду на Мітцубісі Паджеро Вагон із швидкістю 163км виїхав на зустрічну смугу на 1,15метра та вдарив ВАЗ- 21061. Після чого проведена експертиза Харківським НДІСЕ підтвердила його винуватість і слідчий обласної прокуратури м. Харків Говоруха В.В. виніс 23.06.2010р.Постанову про притягнення судді Литвинова А.В. до кримінальної відповідальності за ч.3 ст.286 КК України.

Після чого він (суддя) купив рішення експертів Київського НДІСЕ,зробив покази двох виживших свідів не дієвими, провели 30.10.2010р. додатковий допит його і дружини (нотаріуса) та відтворення ДТП із експертами КНДІСЕ тільки для них двох. Експерти КНДІСЕ і слідчий Говоруха В.В. у своїх доказах покладаються на ” возможную осипь грунта ВАЗ 0,50см от розмежевательной линии” , хотя отбор и екпертизи грунта из автомобилей не делали преднамерено . ТРИ РОКИ нам не давали знайомитись із матеріалами справи, відмінили постанову від 23.06.2010р. пропритягнення судді до відповідальності.сказали що водійські права бутби знаходились у бардачці авто і провели аналіз крові на вміст алкоголю, хоча у Печенізьській амбулаторії відсутні реактиви і свідки свідчили, що суддя тільки подихав у трубку а потім її підмінили.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як українцям доводиться заробляти в Польщі

Отака у нас експертиза і куплене правосуддя.

У нас є відеозйомки автокомісара та телебачення із матеріали знятими на місці ДТП,де чітко видно тасольне пятно 0,40 на 0,40см на шляху мого сина на відстані від розмежувальної лінії 0.36см,що підтверджує свідчення двох свідків,які вижили після ДТП. Але слідство про вище вказані факти замовчує і приховує навмисно на користь судді Литвинова А.В. Крім того у матеріалах справи є чіткі фото із відбитками протектора-колеса авто судді як раз на початок номерного знака ВАЗ, що є доказом того що колесо Мітцубісі загнало колесо ВАЗ до заднього колеса.

На сьогодні рішенням Чутівського міськрайонного суду від 16.10.2013р. скасовано постанову слідчого прокуратури Говорухи В.В. від 31.08.2011р. що є фактом відновлення попередньої постанови про притягнення судді до відповідальності від 23.06.2010р.

Крім того ухвалою Київського районного суду м.Харків від 21.10.2013р.скасовано постанову ст.слідчого ВР ДТП СУ ГУМВС України в Харківській області майора міліції Коновалової М.В. від 17.09.2013р. про відмову у визнанні Кузьменка С.Г тобто мене потерпілим у кримінальному провадженні № 12012229140000648. Після чого ст. слідчий Коновалова М.В. захворіла і сказала, хай за свої дії відповідає слідчий Говоруха В.В., який на даний час працює заступником прокурора Червонозаводської районної прокуратури м. Харкова.Допоможіть передати матеріали до Слідчого управління Генеральної прокуратури та провести із допитом свідків-очевидців ДТП незалежної експертизи при ХНДІСЕ.
З повагою до Вас підполковник МО України

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!