ІншеВсі скаргиДержавні органиПідробка договору аренди не визнана злочином

До “Електронної книги скарг України” написала Зоряна, яка переконує, що її підписи було підроблено для оформлення договору аренди. За словами жінки, її родина щороку зазнає колосальних збитків, у той час як правоохоронці, виявивши махінації, назвали підробку документів НЕ злочинним діянням.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“У мене підприємство відібрало землю -оформивши фальшиві договори аренди на 7 років. В цих договорах написано, що я здала їм землю по 20 гривень в місяць за гектар (тобто безкоштовно) -підписи, звісно, не мої. Я, звичайно, відразу побігла в міліцію (так як це кримінальна справа стаття 358) і, дурепа, надіялася, що винних буде покарано і мені повернуть землю (в селі, як ви розумієте, це чи не єдине джерело прибутку), але кримінальну справу закрили, написавши, що підробка договорів аренди, це не злочин (хоча в юстиції, куди я подавала запит підтвердили, що це злочин ).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Продавець на Даринку порушує права споживачів

Тобто чужі дядьки отримують прибутки з моєї землі уже 4 роки (скарги в усі інстанції і прокуратуру не дали результату), а я позбавлена на неї усіх прав, а оскільки це не злочин, то коли закінчаться цих 7 років – ця контора оформить фальшиві договори ще на 30 років – це ж не злочин. А фальшиві договори без мене і мого підпису, щоб ви розуміли, офіційно зареєтровані в земельному кадастрі. КОЖНОГО РОКУ МОЯ РОДИНА ЗАЗНАЄ БЛИЗЬКО 18 000 ГРИВЕНЬ ЗБИТКІВ (СТІЛЬКИ КОШТУЄ АРЕНДА 10 ГЕКТАРІВ).

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!