ІншеВсі скаргиДержавні органиФінансиПідозрілі статки депутата та працівника прокуратури

До “Електронної книги скарг України” написав читач Петро, якого дуже цікавлять статки працівника місцевої прокуратури та її чоловіка-депутата та те, якими шляхами прокурор отримувала бажані посади у структурі.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Одним із кандидатів на посаду керівника Вінницької місцевої прокуратури Вінницької області була Бессолова (Подудало, Родонюк) Світлана Віталіївна, 01.01.1977 року народження.
Отже, наша героїня у вересні 1996 році розпочала навчання в університеті, однак вже в червні 1997 року припинила його. Потім неодноразово розпочинала та припиняла навчання та врешті-решт через 10 років в червні 2006 року здобула вищу юридичну освіту.
Однак, в мене виникає питання про те, як не маючи вищою юридичної освіти Бессолова С.В. в вересні 2005 року почала працювати на посаді помічника прокурора Вінницького району Вінницької області.

В лютому 1997 року одружилась з Родонюком А.В. та вже в червні цього ж року припинила шлюбні відносини, як вона всім розповідає, однак офіційно розлучилась чомусь лише в березні 1999 року.
За результатами тестування на знання законодавства України та загальні здібності зайняла лише 13 місце, однак не зрозуміло яким чином вона в кінцевому результаті опинилась на 10 місці.
Можливо це все відбувається, тому що її нинішній чоловік депутат Вінницької міської ради та головний редактор «РЕАЛ» Бессолов С.А.???
Але це все квіточки, почнемо з найцікавішого.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Волонтери відмовляють переселенці у допомозі

Попрацювавши менше трьох років в прокуратурі, будучи молодим спеціалістом, Бессолова С.В. в 2009 році пішла у відпустку по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку, а потім ще раз у 2011 році, та лише у 2015 році повернулась до роботи в органи прокуратури та відразу вирішила стати керівником Вінницької місцевої прокуратури.
До виходу у відпустку по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку у неї та її чоловіка – Бессолова С.А. у власності була лише квартира біля 40 м.кв. та загальна сума доходу становила біля 25 000 грн. в рік, при цьому у чоловіка тільки 5 000 грн.
Однак, за 6 років перебування у відпустці вона «набула» три земельні ділянки, дві з яких у м. Вінниці, вул. Чапаєва, 50, площею 620 та 1200 м.кв. ринковою вартістю понад 100 000 $ та одна (800 м.кв.) у Вінницькому районі, с. Лаврівка на березі річки Південний Буг – вартістю 50 000 $.
Ви думаєте це все???
Також, Бессолова С.В. «купила» будинок площею понад 200 м.кв. в елітному місці на березі озера у центрі міста Вінниці, вул. Чапаєва, 50, вартістю понад 200 000 $.

І це ще не все…
Ще є автомобіль Mitsubishi Lancer X 2010 року випуску який коштує біля 20 000 $ та квартира в самому центрі м. Вінниці, вул. Пушкіна, 19/5 біля Вінницької міської ради – вартістю 50 000 $, це напевно щоб було зручно депутату – Бессолову С.А. відпочивати від засідань ВМР.
Отже, за 6 років відпустки Бессолової С.В. та депутатства нинішнього чоловіка Бессолова С.А. вони спромоглись примножити свої статки в рази – понад 400 000 $, а це не мало не багато – понад 10 млн. грн.
Ледь не забув.
Будучи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку Бессолова С.В. в 2014 році у своїй декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2014 рік, яка є на сайті прокуратури Вінницької області, зазначила свій загальний дохід за рік лише 11 442 грн., а чоловіка – депутата 624 000 грн. Цікаво як депутат міської ради за рік спромігся заробити 624 тис. грн. Я Вам скажу – дохід від провадження підприємницької діяльності. Дуже вдалий підприємець??? Я так не думаю звичайні корупціонери та хабарники – що депутат, що прокурор!!!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Інтернет-магазин продає неякісний товар

Виникає питання який оборот його підприємства, якщо такий дохід, я думаю що напевно десь біля 10 млн. грн., а тоді які ж він мав сплатити податки – десь біля 1 млн. грн., але ж він депутат Бессолов С.А. він не зобов’язаний щось платити. Він просто ухиляється від сплати податків, а це вже злочин – ст. 212 КК України.
А про такі дрібниці як пенсія чоловіка наша героїня – Бессолова С.В. взагалі забула зазначити у декларації, однак зазначила про те що вона отримала якусь матеріальну допомогу, тільки не зрозуміло від кого, за що, коли вона її отримала (невже під час відпустки надається матеріальна допомога працівникам правоохоронних органів).

Наші герої – Бессолова С.В. та Бессолов С.А. люблять гарно відпочивати – на широку ногу. Майже кожного дня звичайні вінничани їх бачать в найкращих ресторанах м. Вінниці. Мінімум 4-6 разів на рік вони відпочивають за кордоном або елітних курортах України (Буковель, Одесса).
Але звідки така можливість та такі статки, адже батьки прокурора Бессолової С.В. звичайні пенсіонери, які не працюють та проживають в м. Гнівань, її сестри теж безробітні, можливо вона ще й їх забезпечує??? Ні чим не краща ситуація депутата Бессолова С.А. – його батьки теж пенсіонери, які проживають у власному будинку в м. Вінниці, я так думаю депутат спромігся ще й їм купити будинок.
Більше питань чим відповідей.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!