Всі скаргиГоловнеМедицинаПід Львовом реконструкція амбулаторії завершилася невистачанням коштів. Хто винен?

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Юрій, який скаржиться на непрофесійні дії підрядників, які мали б зробити для їхньої громади сучасну амбулаторію.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Звертається до Вас колектив СЛАЗПСМ с.Суховоля Бродівського р-ну. Львівської області.

Допоможіть завершити розпочатий проект «РЕКОНСТРУКЦІЯ АМБУЛАТОРІЇ СІМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ с.СУХОВОЛЯ»

Так реконструювали, що все розгромили, а на завершення не вистачило коштів. Робили все потроху: перекривали дах, отеплювали фасад, добру підлогу зривали, вікна і двері міняли, підвісні стелі опускали, плитку клали, і 787727,68 освоїли «списали», але одного вікна , одних дверей недорахували замінити, так господарювали, що електропроводка не витримала нагрузки і згоріла. Із проханням відремонтувати електропостачання відповідь конкретна- в нас електриків немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “НА ВІННИЧИНІ СЕЛЯНИ БОЯТЬСЯ ЧУПАКАБРИ

4.12.2018 року знову появилися представники УКБ м.Львова, які є замовниками робіт. Перші їхні дії: заміна діючого водяного опалення з газовим котлом на електричне, з встановлення електрокотла потужністю 12кВт. при допустимій потужності16кВт. на все приміщення. Невже це перша проблема в приміщені, де немає підлоги, стіни викладені плиткою, як серпантином до Нового Року і то тільки на половину висоти то це не проблема «Тося зробить».

Якщо такі господарники виграють тендера то в нашій державі- реформа медицини пройде на ура.
1.Ура – немає де народжувати, бо пологовий реформували:тривалість ремонту 5 років.
2.На ура проходить реформа у Бродівському районі у ФАПах :початок будівельних робіт у 2017році,термін закінчення «необмежений.» Поки поділяють де чия ланка,то люди вимруть, а це значить немає людини ,немає проблеми. Ми всі Вас благаєм: не руйнувати те чого ви не будували. Навіщо нам такі фахівці???”, – написав він.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!