Всі скаргиЖКГПід Києвом, жителі не можуть добитися, щоб дерева були зрізані. Ризикують щодня

До “Електронної книги скарг України” написали наші читачі з Віти-Поштової, які бояться ходити попід деревами, адже їх вже давно пора зрізати. 

“Ми, громодяни проживаючи по вул. Ф,Івана 46 (а,б,в,г,д), просимо Вас посприяти у проведенні робіт по видаленню сухих дерев напроти наших домів по вулиці Ф.Івана.

Громадянка Самбурська Любов Григорівна писала заяву голові сільської ради с.Віта-Поштова Шульга Д.Ю. по поводу цього питання ще 13 жовтня, яке було зареєстроване під номером С-716 від 13.10.2017р. Однак, на жаль нічого так і не зроблено.

У зв’язку з цим, просимо посприяти виконанню цієї роботи для того, щоб сухі дерева в кількості 23 шт та висотою 40м при сильному вітру не впали на голови громадянам. Просимо надати відповідь у зручній Вам формі – листом чи усно.

Ми відкриті до розмови . В будь-якому випадку, якщо Ви допоможете це зробити – будуть Вам вдячні люди, що живуть по вулиці Ф.Івана с. Віта-Поштова. З повагою, громадяни с.Віта-Поштова”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК