Всі скаргиТранспортПід Києвом водій маршрутки ледь не наїхав на пасажирку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Дар’я, вона розповідає про зухвалу поведінку водія маршрутки, яка ледь не призвела до трагедії.

Ось її лист:

“Вчора, 13 червня, близько 20-ої години, на кінцевій зупинці маршрутного таксі № 368 (Залізничний вокзал (вул.Пестеля) – Боярка) на вул. Пестеля, водій відмовився надавати мені послуги перевезення і висадив з транспорту, аргументуючи тим, що він не мав чим мені дати решту з оплати за проїзд. При цьому водій хамив, казав, що це не його проблема, що він не має чим дати решту. Через таку поведінку водія кілька пасажирів відмовилися їхати у цьому  маршрутному таксі. Після того, як я спробувала сфотографувати номер маршрутного таксі, водій ледь не наїхав намене. Номер маршрутного таксі таки вдалося сфотографувати. Додаю фото”.

Контакти для журналістів:

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!