Всі скаргиГоловнеЖКГПід Києвом в житловому будинку зробили платний ліфт. Жителі в шоці

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка з Бородянки Оксана, вона скражиться на те, що жителів їхнього будинок зобов’язали користуватися ліфтовою карткою, яку необхідно купувати в Ощадбанку.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Жителі районного центру Бородянка, що на Київщині, страждають від такої “послуги” як платний ліфт.

Для того, щоб скористатися ліфтом, необхідно в Ощадбанку купити ліфтову карту, на якій числиться 100 поїздок. Не знаю скільки на сьогодняшній день вона коштує, але раніше вартість її була 68 гривень.

Тобто, виходить що для того, щоб попасти додому, мешканці багатоповерхівок повинні платити кошти. Окрім того, щей й ЖЕК нараховує плату за обслуговування ліфту.

Виходить, що дві організації отримують кошти за один ліфт. Ліфтова компанія (продаючи поїздки, які нараховуються на ліфтову картку) отримує кошти за те, що надає послуги по ремонту та підтриманню ліфтів у робочому стані.

А ЖЕК нараховує в квартплату кошти за електроенергію, яку споживає ліфт. Будинки старі, ліфти також старі та брудні. Місцева влада ніяк не реагує на цей факт.

У багатьох жителів немає зайвих коштів на купівлю карток, тому змушені підійматися пішки. Ми стали заручниками корупції та беззаконня”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!