Всі скаргиГоловнеЖКГПід Києвом самотній пенсіонер замерзає у власній квартирі

До “Електронної книги скарг України” написала історію наша читачка Євгенія із Богуслава, яка опікується пенсіонером. 

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Самотній Пенсіонер замерзає у власному будинку через те, що не надали субсидію, а повну ціну зп газ сплатити не може.

Вже декілька років ми опіємось самотнім пенсіонером, який живе у м.Богуслав, Київської обл.Дідусь має 3 доньок, але всі вони живуть у РФ та Білорусії, спілкуються зрідка виключно телефоном.

Дідусь має великі проблеми з зором, майже незрячий, живе із собачкою на одну пенсію. Місяць не були на дачі, а на вихідних, як приїхали, зайшли до дідуся провідати, жахнулися від побаченого – дідусь не отримав субсидію, так як прописана донька, яка виїхала з України ще 1999 року, за газ оплатити не по силах з пенсії, тож змушений був злити воду із батарей, переніс до кухні ліжко, зробив таку собі халабуду із ковдр, доріжок, всього, що було в домі, поставив туди маленький обігрівач і телевізор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “УКРАЇНСЬКИЙ ПРОФЕСОР: “АНТИБІОТИКИ В АПТЕКАХ – ЦЕ ВСЕ ЛАПША. ВОНИ НЕ ЛІКУЮТЬ ВІРУС” (ВІДЕО)

Живе у таких умовах вже другий місяць, у будинку температура +1,5 градуси за Цельсієм! Живе він постійно у куртці, шапці, грається з собачкою як може. Ходить по держінспекція вже 2 місяці – кажуть: “через суд виписуйте доньку, потім розглянемо справу про надання субсидії” Але справа вже в суді розглядається біля 2 місяців, жодних зрушень, майже незрячий пенсіонер збирає довідки, платить адвокатам і плаче з відчаю. Вже 2 рази викликав поліцію, все марно.

Людина просто замерзає, йому нема кому допомогти, боїться, що якщо включити опалення, відріжуть зовсім подачу газу, не зможе приготувати їжу. У мерії також ніхто не хоче нас слухати.

Будь ласка, допоможіть почути про горе самотньої хворої людини, яка не взмозі себе обігріти і замерзає у власній оселі! Таких пенсіонерів, ми впевнені, є багато, але ситуація дійсно вражає. Ми перебували у нього 1 годину і змерзли в куртці, просто знявши взуття. В таких умовах людина не може виживати у цивілізований країні! Благаємо про допомогу, бо якщо людина захворіє і зляже, він не переживе не те що зиму, але і до Нового року не доживе..Є відео і фото, у цю форму не додаються чомусь..не виходить. Надамо за потреби”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!