Всі скаргиПід Дніпропетровськом міліція бездіє

Лист від нашого читача Володимира, який переконує, що міліція із с.м.т. Васильківка забула про свої повноваження і не реагує на безмежну кількість крадіжок. 

До “Електронної книги скарг України” жаліється наш читач Володимир, він переконує, що ті, хто годуються  з наших податків забули про свою справжню мету – безліч злочинів, як пише Володимир, в рідному селі не рокзриті.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:  0986676129

Володимир Володимирович.

Звертаюсь за допомогою, яку потребує моє селище.

Мої батьки похилого віку, мешкають в с.м.т. Васильківка Дніпропетровської обл. З 2010 року в Васильківському районі палає епідемія грабежів і розбійних нападів на людей похилого віку (деякі з трагічними наслідками).

В січні 2015 року, ця біда не оминула і дім моїх батьків, їх пограбували. Коли я почав вивчати інформацію про кількість і характер злочинів, я з жахом виявив, що за період з 2010 по 2015 рік, жодна кримінальна справа не доведена до логічного кінця.

Васильківський райвідділ тільки реєстрував заяви потерпілих громадян і давав обіцянки в найшвидшому розкритті справ. Вважаю, що за вказаний період, бездіяльність органів внутрішніх справ, призвела до виникнення нещадних, цинічних банд формувань на територіі нашого району.

Звертання на урядові (гарячі) лінії бажаного результату не дало. Підняла настрій гаряча лінія Дніпропетровсьского УМВС, на питання про велику кількість грабежів по смт.Васильківка, оператор відповів, що це (нормальна) статистика для регіона.

Бездіяльність органів влади, викликає в багатьох мешканців нашого селища апатію, зневіру в євроінтеграцію і щасливе майбутнє нашої Батьківщини.

Маю надію, що тільки втручання в стан справ, може змінити ставлення до своїх обов’язків органів внутрішніх справ нашого селища.

З повагою: Володимир Володимирович.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК