ІншеВсі скаргиФінансиПенсіонеру зменшили пенсію

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Олексій, котрий переконує, що йому незаконно зменшили пенсію, підробивши довідку про заробітну плату.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Геноцид пенсіонерів в Гайсинському районі Вінницької області. Посадовці Управління ПСУ в Гайсинському районі Вінницької області скоїли злочин, а саме, сфабрикували Акт № 91 перевірки достовірності видачі довідки по заробітну плату для призначення (перерахунку) пенсії. В результаті цього мені Управління ПСУ у Немирівському районі Вінницької обл. було зроблено перерахунок пенсії із 1193 до 949 грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грабіж клієнтів “директорами” ПриватБанку

На сьогодні адміністративний позов знаходиться на розгляді Немирівського райсуду Вінницької області. У мене немає інформації про число пенсіонерів в Гайсинському районі, котрі потрапили в подібну халепу, але через свою юридичну неграмотність ні до яких дій не вдались. Я сподіваюсь, завдяки Вашому розслідуванню буде відновлена справедливість.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК