Всі скаргиДержавні органиПенсійний фонд України не на боці пенсіонерів. Гроші з них вибити нереально

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Лідія, яка скаржиться на Пенсійний фонд, який не додав їй грошей до пенсії, хоча вона плідно працювала. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“З великим проханням звертається до Вас педпрацівник, який відпрацював з 1986-2013 роки по спеціальності та 32 роки страхового стажу. Вже багато років Пенсійний фонд України (ПФУ) порушує ст.57 ЗУ Про Освіту.

2013 році за станом здоров’я вимушена була вийти на пенсію за вислугу років, маючи 26 років та 9 місяців спецстажу і 32 роки страхового стажу. “Відвоювала” 22 роки і 9 місяців, а 4 роки (з 1986-1991 роки) з цього періоду не можу. До кого не звертаюсь пересилають до ПФУ, який нікому не підчиняється.

Відповідь від них не всі педпрацівники мають право на пенсію за вислугу років та Переліком не передбачено.

Але Апеляційний адміністративний суд зарахував частину педстажу з цього періоду 1987-1991 роки, але не весь мій педперіод згідно ст.21 ЗУ Про позашкільний заклад.

Суди корупційні діють разом з ПФУ. Страхові внески сплачувались за весь період праці. Коли врешті цей бардак закінчиться. Висилаю вам відповідь з Департаменту і Організації Профспілки Освіти та з місця роботи. З повагою Л.Кузиляк”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!