Всі скаргиФінансиПенсійна кабала. Як у пенсіонерів “схудли” пенсійні рахунки

“Проблеми з пенсією. Веселівський пенсійний фонд Запорізької області зменшив нам розмір отримуваної пенсії без всяких попереджень. Згідно ПКМУ №358 від 20,03,1986 р.с\г підприємства працювали на підряді (протягом року отримували 80% з\п , а вкінці року по результатах роботи були доплати за продукцію. Прибуток. Рентабельність і т.д. довідку при нарахувані пенсії згідно діючого закону подавали до пенсійного фонду не помісячно, а річну з\п з доплатами.

Через 8 років пенсійний фонд вирішив що пенсія 2100 – це завелика і не знаючи, що таке підряд; викинули всі доплати і зменшили пенсію до 1500 грн. Хоч при першому нарахуванні пенсії вони перевірили правильність виданих довідок для ії нарахування – заперечень не було.

Допоможіть працівникам пенсійних фондів читати закони і правильно діяти з пенсіонерами. Говорять закон зворотної дії не має, ну для простих роботяг ми так вважаємо. Будемо вдячні, якщо журналісти звернуть увагу на нашу скаргу і допоможуть нам.” – відзначили наші читачі.

Додавши: 

“Пенсію ми отримували по платіжних відомостях і на банківські карти:

  • Онищенко В.І: отримувала-1660 отримала-1470;
  • Даниленко Лідія Яківна: отримувала-1835 отримала-1695;
  • Дмітрієва Катерина Іванівна: отримувала-1526 отримала-1456;

Контакт для журналістів: 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!