Всі скарги«Пенітенціарна служба Херсона пише власні закони», – засуджений

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, засуджений за злочин, він переконує, що на його законні вимоги не реагують!

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакт для журналістів:

«Згідно вироку Суворівського районного суду м. Херсона від 29.03.2012 року я відбуваю покарання на Дільниці соціальної реабілітації () Менської виправної колонії (ВК) № 91.

16 лютого 2015 року я подав заяву начальнику Менської ВК № 91 Голубу Т.Г. з проханням дозволити мені проживати з членами сім’ї в межах смт. Макошине, де розташована колонія.

Моя заява ґрунтувалася на вимогах статті 99 частини 2 пункту 6 Кримінально-виконавчого кодексу (КВК) України:

1.На теперішній час я не маю жодного діючого стягнення. Адміністрація колонії мене неодноразово заохочувала. А тому відповідно до статей 100, 101 КВК України, мене було переведено для відбуття покарання на ДСР колонії.

2. Більше 6-ти місяців я відбуваю покарання на ДСР, оскільки був переведений на таку ще у серпні 2014 року.

3. Моя сім’я з лютого 2015 року з метою спільного проживання зі мною, відповідно до вимог цивільного законодавства, винаймає у громадянки Михайленко Н.Г. будинок № 8 кв.10 на вулиці 40 років Перемоги в смт. Макошине. Підтвердженням цього є заява, подана моєю дружиною Бабаєвой А.В. у лютому 2015 року начальнику Менської ВК № 91! . А також заява Михайленко Н.Г., подана у лютому 2015 року в Макошинську селищну раду, та довідка Макошинської селищної ради, що є в моїй особовій справі.

Крім цього, враховуючи стан мого здоров’я(дуже високий артеріальний тиск), я залучаюсь до відпрацювань та працюю будівелиником. За кошти моєї сім’ї на прохання адміністрації Менської ВК № 91 я придбав та встановив для ДСР:

– набір кухонних меблів;
– крани для води, змішувачі, умивальник;
– будівельні матеріали та багато іншого.

Придбані мною речі перебувають у постійному користуванні засуджених. Я постійно займаюсь самопідготовкою: вивчаю англійську мову та підтримую дружні зв’язки з громадянами Сполучених Штатів Америки, так як вважаю вивчення та знання англійської мови є дуже важливим аспектом сьогодення, адже це міжнародна мова спілкування.

Також я вивчаю інші предмети так як бажаю у майбутньому вступити до вузу України для отримання другої освіти.

Все це – очевидні і реальні докази виконання мною вимог статті 6 КВК України, свідомого намагання відновитися в соціальному статусі повноправного члена суспільства після багатьох років тюремного ув’язнення.

Проте, начальник Менської ВК № 91 Голуб Т.Г. з лютого 2015 року свідомо не розглядає у передбаченому статтею 99 КВК України порядку мою заяву, не приймає по ній законного рішення у встановлений законом термін, не вручає мені належну копію такого рішення.

Його дії суперечать вимогам частини 2 статті 19 Конституції України, якою внормовано, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією і законами України. До того ж, згідно вимог статей 15, 20 Закону України про «Звернення громадян»: органи державної влади і їх посадові особи, до повноважень яких належить розгляд заяв, зобов’язані об’єктивно і вчасно розглядати їх, перевіряти їх, приймати рішення відповідно до чинного законодавства. Звернення громадян розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця з дня надходження.

Я змушений був повторно звернутись із заявою від 23.03.2015 до керівника Менської ВК-91 розглянути її та прийняти законне рішення відповідно до вимог ст 99 ч.2 КВК України.

Однак мені надали якогось листа де зазначено , що керівник не бажає розглядати мою заяву!

Моя дружина та я декілька раз звертались із заявами до керівника Менської ВК-91, але він не надає жодної підстави та відповіді.

11 .06.2015р. одному засудженому надали дозвіл (невідомо яким чином) на проживання, а мені надали листа 15.06.2015р. про недоцільність повторного розгляду моєї заяви! Це явні факти дискримінації КЕРІВНИКОМ МЕНСЬКОЇ КОЛОНІЇ -91.

ШАНОВНА РЕДАКЦІЯ ,Я ПРОШУ ВАС ВІДРЕАГУВАТИ НА МОЄ ЗВЕРНЕННЯ ТА ВИКЛАСТИ ВСЮ ІНФОРМАЦІЮ,ЩОБ НАРОД УКРАЇНИ ПОБАЧИВ ЦЕ СВАВІЛЛЯ І ТЕ ЯК ПЕНІТЕЦІАРІЇ ПИШУТЬ ВЛАСНІ ЗАКОН!»

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!