Всі скаргиПекін вперше відкриває резерв свинини

Влада Пекіна вперше продасть на ринку частину резервів замороженої свинини, щоб задовольнити зростаючий попит населення на м’ясо і стримати зростання цін. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на міський комітет торгівлі.

Очікується, що з 5 травня по 4 липня буде реалізовано понад три тисячі тонн свинини. М’ясо надійде в продаж в сотню пекінських супермаркетів.

Ціни на свинину в Китаї за останній рік виросли приблизно на 50%, зазначає WSJ. За тиждень з 18 по 24 квітня вартість кілограма свинини зросла до 26,24 юаня (близько $4), при цьому ціни на м’ясо зростають шостий тиждень поспіль.

За рахунок зростання цін на свинину (на яку припадає близько 3% продуктового кошика) в Китаї розганяється інфляція. У березні зростання цін в країні склало 2,3%, а продуктова інфляція за той же місяць досягла 7,6%, в основному через здорожчання свинини та овочів.

Резерв замороженої свинини був створений в Пекіні в 1992 році. Жителі Китаю споживають в середньому близько 34 кілограмів свинини на душу населення на рік.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!