Всі скаргиОсвітаФінансиПедагогам із Жовтих Вод знижують зарплату

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що через зняття індексації зарпла педагогів у Жовтих Водах не просто не підвищилася, а стала значно нижча.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Чи приймаєте Ви колективні замовлення? Ми, педагоги, міста Жовтих Вод, що на Дніпротетровщині, просто приголомшені «підвищенням» зарплатні в нашому місті.

З 1 жовтня рішенням міського голови з нас знімають індексацію та 10 % за престиж професії. Як наслідок, з новою тарифною сіткою реально кожен педагог в середньому отримає на 900 грн менше, ніж до так званого «підвищення» зарплат педагогам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Некурців не захищає від курців жодний закон»

Медикам повезло більше, тому що вони фінансуються, на щастя, не з місцевого бюджету. Отже, в нашому місті зарплата молодого спеціаліста майже не відрізняється від зарплати технічного прцівника. А якщо прибиральниця працює не в міськво, то її зарплата значно перевищить зарплатню молодого спеціаліста завдяки індексації. Ось така децентралізація по-жовтоводськи!

А тарифи в нас одні з найвищих в Україні! Куб холодної води коштує близько 20 грн. Якщо ця інформація Вас не зацікавила, підкажіть, будь ласка, куди слід звернутися, щоб свавілля місцевої влади набуло розголосу? Щиро вдячні!” 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!