Всі скаргиТовари та послугиПасажирів вигнали з маршрутки

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Семен. Чоловік розповідає про те, як пасажирів без пояснень вигнали з маршрутки, на рейс якої усі забронювали місця. Місця, за його словами, віддали незрозумілим людям, список яких водію передали по телефону.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“28 лютого 2016 року о 17: 00 вигнали з маршрутки Чернігів -Славутич. 28.02.2016р. о 9 годині 46 хвилин мною було зроблене замовлення за телефоном 0731592444 ПП “АТАСС” м.Славутич. Підійшовши до автовакзалу в м.Чернігові, на зупінці побачив маленьку маршрутку з написом Славутич-Чернігів, став в чергу заняв місце на першому сидінні біля водія, коло мене сіла ще жінка і маршрутка була вже заповненна, в цей час водію зателефонували на мобільний він взяв клаптик паперу і став писати імена: Галина- 2 місця, Валентин -2 місця і так далі. Після завершення писанини почав оголошувати : “Є Галина, бронювала два місця і т. д “. Всі пасажири відповідали, що цих імен немає.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінці-ветерану припиняють газопостачання

Водій тоді оголосив, що так як вас в списку немає, то вийдіть всі на вулицю з маршрутки. Всі пасажири вийшли з маршрутки, а Галі -Валентини зайшли !!! В цей час підїхала маршрутка на 18 місць, з якої вийшло три чоловіки, один з них підійшов до вже заповненої маршрутки, взяв вивіску Київ-Славутич, підійшов до прибулої прикріпив її на лобове скло і скомандував заходити в маршрутку, так як вона поїде на Славутич. На питання пасажирів показати список заброньованих місць, надати інформацію, водій МОВЧАВ. О 17:10 маршрутка відправилась на Славутич”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК