ІншеВсі скаргиПарк малишко знову намагються знищити

Парк в Дніпровському районі знову атакують. Жителі переконані це нелегальна забудова місцевості!

На пошту “Електронної книги скарг України” написали небайдужі до парку малишко. “Давно вже немає Леоніда Черновецького, хоч він і втік за кордон і вся його “молода команда” теж зникла, разом з ним, та все ж таки їхній фантом можна відчути, їхнє діло – живе.

Жахливий злочин з вирубкою сосен, який скоїний ними ще в 2009 році Парк Черновецького періоду, спонтанно знайшло порозуміння і підтримку у сьогоднішньої влади. Яка ще можна пояснити, що на минулих вихідних представники ТОВ “Айда” почали ставити парка на території парку?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “В столиці з’явилися “міняли”

На сьогодні паркан вже гарненької стоїть, на ньому красуются написи “Приватна власність”. На цей раз у забудовників є повний пакет документів, включаючи документи на “порушення благоустрою”, продані вже сьогоднішньою владою!”, – переконує адресат. На підтвердження своїх слів направив світлину:

parkan-malishko-park

Жителі Дніпровського району ще раз змогли переконатися, що всі обіцянки О. Попва відновити парк і навіть його особисту участь у висадці саджанців-не більше, ніж замилювання очей і популістські балачки чиновника, що не має влади для вирішення подібних питань”.

parkan-malishko-park2

Нагадаємо, що окрім очільників в гурди себе били і працівники «Київзеленбуду» ще в квітні торік вихвалялися тим, що парк Малишка відновлюють.  Про це в прямому ефірі каналу «Київ» говорив Микола Назаренко, генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд».

За бюджетний рахунок там висадили дерева, загалом, витратили не малу суму, на його реставрацію: “У парку вже проведені передпроектні роботи, відбили доріжки, які будуть там проходити, визначилися з площами. Там було дуже багато крупного щебеню, просто вріс в траву і його було дуже важко вибирати, але спільними зусиллями ми його зібрали і сьогодні вже почалися роботи з висадки саджанців дерев, – сказав Микола Назаренко.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЯК ВИБРАТИ ПЛАВКИ ТА КУПАЛЬНИК?

Тепер жителі задаються єдиним запитанням: “Що ж робити нам, жителям району, ночували в наметах півтора року і вирішили, що перемогли? Варіантів не багато: або закрити очі і понадіятися, що забудують тільки 12 соток, або починати мирний протест, не пускаючи техніку на територію будівництва. Перший варіант значно привабливіше в літній період, але існує велика ймовірність, що за Айдой прийдуть ТОВ «Ярус», «Діместіон» і «КДД-ГРУП» і забудують все аж до метро «Лісова».”

Про те, що будівництво проходить з порушеннями, свідчить хоча б відсутність паспорта будівництва на зеленому паркані. Крім цього, за словами місцевих жителів, у забудовника підроблені документи. Зокрема, дозвіл на порушення благоустрою – прострочене. Документи людям показувати відмовляються. У місцевих жителів є здогадки, що найняті тут працівники не працевлаштовані офіційно.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!