Всі скаргиЖКГФінансиПайовики десять років чекають житла

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач, котрий переконує, що вкладники вже багато років не можуть отримати оплаченого житла, а голову кооперативу та забудовників не зупиняє навіть вже відкрите кримінальне провадження.

Ось його лист:

Контакти для журналістів: 

“Ми, пайовики будови багатоквартирного будинку по вул. Палія 4б в м. Коломиї, звертаємося до Вас з проханням допомогти вирішити нашу проблему. Уклавши свої пайові внески в будівництво у 2006 році до сьогоднішнього дня залишаємося без обіцяного житла. На наш запит про надання публічної інформації голова кооперативу не дає жодної відповіді, хоча відповідно до Статуту обслуговуючого кооперативу «Аквамарин», ч.6 п.6.1., члени кооперативу мають право одержувати інформацію про діяльність кооперативу.

Пан Іванюк В.І. вигадує чергові нісенітниці тільки щоб уникнути надання інформації, а це ще більше наштовхує пайовиків на думку, що на даній будові нагріли руки не тільки засновники будівництва, а і голова кооперативу Іванюк В.І.. Люди, важко працюючи за кордоном десятиріччями, не можуть отримати давно оплаченого житла.
Будову-довгобуд, де ми є пайовиками, обслуговує кооператив «Аквамарин», зареєстрований за адресою: вул. Палія, 4Бв м. Коломиї, який було створено в листопаді 2006 року діючим на даний час міським головою Ігорем Слюзаром та його колишнім заступником– Тарасом Яворським.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викладачам недоплачують зарплатню

Вважаємо, що кошти, які ми сплатили кооперативу на придбання житла, використані не за цільовим призначенням засновниками кооперативу та нині діючим головою кооперативу (він та його син вже проживають в незданому і недобудованому будинку вже рік, в своїх квартирах зробили ремонт, запустили ліфт, яким і користуються). Однозначно, на нашу думку, в діях засновників та посадових осіб кооперативу є ознаки шахрайства та зловживання. Однак, використовуючи на даний час своє службове становище, згадані особи почуваються безкарними, при цьому використовують свої корупційні зв’язки в правоохоронних органах, так як уже було відкрите кримінальне провадження щодо вищезгаданих осіб, але справа так і залишається невирішеною.
Пайовики все ще сподіваються на те, що дана ситуація буде вирішена в правовому полі. Допоможіть нам, будь ласка, в цьому, віримо в справедливість та Ваше втручання!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!