Всі скаргиМедицинаПацієнт помер через халатність лікаря

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що через халатність лікаря в Черкаському онкологічному диспансері помер пацієнт.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Добрий день! Підкажіть, будь ласка, що робити. 26.10.2015 року на очах багатьох очевидців помер пацієнт Черкаського онкологічного диспансеру Хащевацький Володимир (відділення проктології), лікарем його був Прошак Олександр Миколайович.

Пацієнту оперували кишечник, перед операцією не зробили навіть клізму, щоб прочистити кишечник, коли дружина по підказці вже прооперованих пацієнтів просила медсестер зробити клізму, отримала відповідь, що без призначення лікаря вони цього не роблять. Пацієнта прооперували, на 2-й день зі стоми і прямої кишки почав виходити кал, підвищилась температура, пацієнтом почало кидати, пішло повне зараження організму. Лікар Прошак особисто після операції не підходив до пацієнта, давав якісь безглузді вказівки через мед. персонал. У результаті халатності цього лікаря помер пацієнт (до речі – це не останній смертельний випадок на його совісті, якщо вона в нього наявна взагалі).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Міліція і суд не виганяє з будинку сторонніх»

Судитися його родичі не мають змоги, адже зараз це дуже дорого, щоб подати позовну заяву, треба чималі кошти. Якщо цього лікаря не побачать по телевізору, то він буде і далі відправляти на той світ безневинних людей. А туди їдуть люди з усієї області, операції там роблять кожного дня.

Будь-ласка, не будьте байдужими, допоможіть. Родина пацієнта з Умані. Візьміться за цю справу. Коментарі про диспансер“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК