Всі скаргиГоловнеЖКГОхтирка в шоці. Жителі отримали шалені ціни за газ у своїх квитанціях

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Тетяна, яка скаржиться на рахунки, які важко оплатити і які логічного пояснення не мають. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Звертаюсь до Вас з проханням розглянути моє зверненення. Річ в тому, що в місті Охтирка, в будинку Батюка, 6а коїться повний безлад.

Квитанції за опалення та за газ наскільки великі, що бракує слів. 1660 це за двухкімнатну квартиру, за 3 кімнатну квариру більше 2000 тисяч грн.

В квартирі дуже холодно, а ціни “космічні”. При тому, що в інших містах в квартирах тепліше, але і платежі поменше. Чому у нас так багато нараховують, а квартирі як бухо холодно так и є? За що такі суми ми повинні сплачувати, щоб набити комусь кармани. Субсидії одібрали, платити людім нізащо. Що нам робити може скажете? Деж те краще життя що ви обіцяли… Коли не знаеш як вижити”, – написала вона.

 

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!