Всі скаргиОсвітаОсвітні консультанти в Україні наживаються на дітях

Наша читачка скаржиться на контору “МОКУ” – мережу освітніх консультантів. Для журналістів є контакт.

Рожева мрія відправити вчитися за кордон свою дитину – здійснилася. Але на шляху до мети виникають різні перепони і одна з них – так звані “МОКУ”, які збивають гроші з дітей, обіцяючи безкоштовні гуртожитки, про це пише наша читачка.

Лист був надісланий з e-mail адреси. Журналісти можуть скористатися:

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

“Я хочу поскаржитись на фірму МОКУ або мережа освітніх консультантів через яку я відправила свого сина на навчяння в Варшаву . Під час вступу та підписання контракту Фірма обіцяла забеспечити студентів гуртожитками але потім зясувалось, що якоби фіра їм винайняла частину готелю … з дітей здерли 1000 злотих кауції (застава, -ред.), яку тепер не повертають бо директор фірми МОКУ не підписала контракт з власницею готелю.

В даний момент дітей примусово виселяють з готелю і їм немає куди йти. Їм пояснили, що це наші проблеми.Також додатково ми оплачували послуги куратора, який не хоче допомагати дітям і перестав спілкуватися з ними.

Він рекомендує всі притензії пред’являти директорці фірми ЛІДІЇ АНДРІЇВНІ, яка в свою чергу теж не бере слухавку телефону і не йде на контакт з батьками.

За збір застави ніхто ніде не підписувався і не дали навіть чеку. Хоча по інших університетах дітям надали гуртожитки і зовсім інше ставлення до всього.

Допоможіть розібраться з ними. Я мати двох дітей, а чоловік мій знаходиться в зоні АТО. І на даний момент я не можу кинути саму вдома меншу дитину, щоб самотужки! владнати ситуацію”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК