Всі скаргиДержавні органиЖКГОСББ періодично вимикає електрику та опалення

Найпопулярніші записи

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач, він переконує, що через ОСББ у будинку періодично вимикають електропостачання та опалення.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Прокурору Львівської обл.
Федику Роману Романовичу

Заява
про бездіяльність посадових осіб

У 2008 році моя родина придбала квартиру за адресою: с. Зимна Вода, вул. Тичини 2-а, кв. **. Фірма-забудовник ТзОВ «Універсал захід» не виконала всіх договірних умов по здачі цього будинку в експлуатацію, а саме, не здали будинок по електроенергії та по водопостачанню. У 2009 році фірма-забудовник ТзОВ «Універсал захід» створила ОСББ «Сонячний край» та сама обрала голову ОСББ, пані М. Читайло, яка є сестрою власника фірми-забудовника ТзОВ «Універсал захід» і, в свою чергу, прийняла злочинним шляхом на баланс від фірми-забудовника ТзОВ «Універсал захід» ОСББ «Сонячний край» будинок 2-а, а потім і будинок 2-б.

Усі мешканці цих будинків з моменту створення ОСББ «Сонячний край» сплачують за електроенергію по тарифах, які встановлює керівництво ОСББ «Сонячний край». Більшість квартир, які ТзОВ «Універсал захід» не спромоглося продати, було оформлено на підставних осіб власників ТзОВ «Універсал захід». А саме, ТзОВ «Універсал захід» збанкрутувало. Мешканці не можуть отримувати законні соціальні пільги (субсидії, допомогу багатодітним родинам тощо). Усім, хто неспроможний заплатити по тарифах, ОСББ «Сонячний край», просто відрізають постачання електроенергії (кому вимикають автомати, а кому і відрізають електропроводку, яка іде від лічильника до квартири). Ця електропроводка є власністю мешканців квартир, тому що в договорі купівлі квартири від ТзОВ «Універсал захід» чітко вказано, що квартира надається з усіма лічильниками та комунікаціями. Тобто посадові особи роблять крадіжку майна, про що від моєї родини були подані відповідні заяви до Пустомитівського РВ міліції ще 08.10.2015 р., але, як каже голова ОСББ «Сонячний край» пані М.Читайло, вона вже всі питання з міліцією вирішила на свою користь. Була подана відповідна заява і в Львівську обласну міліцію.

Голова ОСББ «Сонячний край» п. М.Читайло ще в 2011 році збирала кошти, по 630 грн з кожної квартири, для вирішення питання по підключенню електроенергії, але так нічого і не зробила, кошти зникли.

Від 26.10.2015р. моя родина (три малолітніх дитини) відрізані від електропостачання. Всі попередні відрізання ми лагодили своїм коштом, витрачено приблизно 2500 грн, про кожну крадіжку кабелів повідомлялося в Пустомитівський РВ по телефону 102. Реакції міліції немає. Без електрики опалення в квартирі теж не працює. Діти не можуть повноцінно робити домашне завдання та готуватися до школи. Орієнтовна вартість відновлення електропроводки дорівнює 25000 грн.

Також хочу додати, що з моменту вводу в експлуатацію будинку №2 (робилась реконструкція будинку перша черга) в цьому будинку власниками ТзОВ «Універсал Захід» здавалось в оренду велике приміщення на першому поверсі будинку під офіс до 2013 року.

З моменту вводу в експлуатацію будинків № 2-а та 2-б (повністю нові будинки, побудовані в 2008 та 2009 роках) всі реально не продані квартири, гаражі та нежитлові приміщення власниками ТзОВ «Універсал Захід» були оформлені на підставних осіб та здаються в оренду. Вартість оренди одно-двокімнатної квартири становить приблизно 200-300 доларів США, вартість оренди гаражу становить 300-350грн.

На підставі вищевикладеного та керуючись ст. ст. 94, 95, 97, 100, 227 КПК України,

Прошу:
1.      Прийняти до розгляду мою заяву.
2.      Зобов’язати підлеглі підрозділи перевірити законність дій працівників міліції.
3.      Допомогти у вирішенні електропостачання моєї квартири та припинити злочинну діяльність банди забудовників.
4.      У разі винесення постанов про відмову в порушенні кримінальних справ щодо вже скоїних крадіжок мого майна, скасувати їх та порушити кримінальні справи.
5.      Здійснити нагляд за виконанням законів органами досудового слідства під час розслідування кримінальних справ.
6.      Провести перевірку по сплаті державі податків за здані в оренду помешкання. Кошти за оренду збирає голова ОСББ «Сонячний край» п. М.Читайло
7.      Надати мені письмову відповідь про вжиті заходи реагування.

11.11.2015р.
__________________________ /Смуглов А.Л./”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК