ІншеВсі скаргиФінанси«Опозиційний блок» піариться на чужих досягненнях

До «Електронної книги скарг України» написали наші читачі, вони переконують, що «Опозиційний блок» бреше в агітаційних газетах щодо своєї допомоги селу Прохорове.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“В агітаційних газетах, які розповсюджує «Опозиційний блок» по Іванівському районі Одеської області, жителі Бузинівської сільської ради знайшли дещо нові факти, а саме, те, що «Опозиційний блок» присвоює собі роботу Бузинівської сільської ради.

Бузинівська сільська рада взяла на баланс свердловину та підключила до возабезпечення с. Прохорове, вулицю Радянської Армії, яка залишилась в посушливий період без водозабезпечення. Водозабезпечувальна організація іншої ради відмовилась від подальшого забезпечення 50 дворів.

Сільська рада за підтримки Першого заступника голови райдержадміністрації Лицевича О.Я. підключила до вирішення питання три підрядні організації, виділивиши необхідні кошти, і протягом менше двох місяців вирішила проблему.

Що стосується «Опозиційного блоку», то представник Богаченко А.С. виступила проти необхідності використання коштів сільської ради на буріння свердловин і ніякої допомоги не надала.

Просимо Вас відреагувати на це повідомлення”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК