ІншеВсі скаргиОпікуни вигнали сироту з дитиною з дому

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Христина, котра переконує, що її з донькою опікуни вигнали з дому і отримати нове постійне житло інка не може. За її словами, опікуни не виконували своїх обов’язків та влаштовували постійні скандали.

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“Прошу про допомогу. Зверталась до Львівської міської ради, в шевченківський соц. захист. Я кругла сирота мені 23 роки, маю дитину,- Зубко Поліна Романівна. Мене з моєю донькою опікуни вигнали з дому, на сьогодні через суд намагаються виписати з дому. Зараз проживаю де прийдеться, в друзів. Тому що Мої опікуни Зубко Софія Їванівна та Зубко Степан Володимирович влаштовують скандали, піднімають руку на мене. Погрожують забрати дочку. Через суд я відстоюю своє право проживати в квартирі, та бути там прописана. Але не можу жити в постійних скандалах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завідувач дитсадочку експлуатує персонал

Своїх обов’язків опікунів вони не виконували. Мені в соц. захисті пропунують тимчасове житло. Але це ненадовго, на три місяці. Допоможіть. До кого мені звернутись, щоб отримати хоч кімнату в гуритожитку, чи квартиру. Не знаю, можливо, я зможу відсудити свою частку в квартирі якій я зареєстрована. Стою на двох квартирних чергах 7 років. Але результату ніякого. Я впевнена, що таких як я сиріт багато, які лишились без житла. Через таких опікунів. Не знаю вже куди звертатись. Всі документи у адвоката.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК