Всі скаргиТовари та послугиОператори “Розетки” залякують покупців неповерненням товару

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка, яка скаржиться на те, що відома мережа магизнів “Розетка” не може вгамувати своїх операторів, які не знають Законів України і залякують своїх же клієнтів. Розчаруванню немає меж. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Добрий день! Вже 10 днів воюю з інтернет -магазином “Розетка.у.а”. Замовила телевізор, вартістю 6 199 грн., оплатила його онлайн. Коли на відділенні Нової Пошти прийшла забирати, помітила, що упаковка знизу мокра і розлазилась на очах. Через це було здійснено відмову з причини пошкодженої упаковки, адже не зрозуміло, як такі умови зберігання і транспортування могли вплинути на подальшу якість роботи товару.

На відділенні Нової Пошти № 250 у м. Києві, куди прийшов товар, був складений Акти прийому-передачі 17.11.2018. (скан-копія додається) і здійснена відмова від товару (скан-копія з особисто кабінету НП додається). 21.11.2018 була надіслана заява на відшкодування коштів (скан-копія заяви та пересланий лист додаються у вкладенні).

Також маю повідомлення про оплату рахунку.

В телефонному режимі оператор “Розетки” мені повідомив, що гроші мені повертати не збираються, адже товар на складі Нової пошти, і поки він там, гроші мені не повернуть. Коли я сказала, що я клієнт Розетки, а не Нової пошти, і це не мій клопіт, розбиратись із переміщенням товару після відмови, то мені сказали, що нічим не поможуть.

Я впевнена, що зараз просто йдеться про те, щоб перечекати термін 14 днів, і не повертати мені кошти взагалі.

Тому написала заяву в Дерпродспоживслужбу, а також звертаюсь до Вас. Адже, вважаю, що таке хамське відношення і грубе порушення прав не має зійти з рук просто так”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!