Всі скаргиМедицинаОлексію потрібна допомога в лікуванні лейкозу

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Юрій, він переконує, що його братові Олексію потрібна допомога порадою та грошима у лікуванні гострого лейкозу.

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Допоможіть в лікуванні мого молодшого брата, Суліковського Олексія Сергійовича 09.09.1997 р.н., який ось уже дев’ять місяців бореться зі страшною хворобою – гострий лейкоз, лімфобласний варіант «COMMON».

Складно переказати все те, що пережила наша сім’я за цей час. Але наші хвилювання – ніщо в порівнянні з тими стражданнями, які прийшлось і приходиться витримувати Олексію.

Усе розпочалося 06.01.2015 р., коли Олесій повернувшись після успішного закриття своєї першої сесії в НТУ «КПІ» додому. Вирішив перевірити свій стан здоров’я в Кузнецовській місцевій клініці. За результатами його аналізів у лікарів виникла підозра, що він хворий на лейкоз, в зв’язку з цим його було терміново госпіталізовано до Рівненської обласної лікарні, в онкогематологічне відділення, де поставлений раніше діагноз підтвердився.

З цього часу почалося лікування, яке постійно супроводжується різного роду ускладненнями: тромбозами, запеленнями та іншими проблемами. Рівень медицини в Україні, зокрема і в Рівному, не завжди дозволяє якісно відреагувати на ускладнення, які виникають в процесі лікування. Тому ми хотіли б продовжити лікування закордоном, але, оскільки ніхто з наших знайомих з такою проблемою раніше не стикався, ніхто нам не може підказати, в якій клініці краще продовжити лікування та яким чином і нею зв’язатися.

Окрім цього, мій брат потребує і матеріальної допомоги, оскільки лікування з кожним днем стає все дорожчим. Особливо гостро це питання виникло після досягнення ним повноліття, в зв’язку з чим рівень допомоги держави різко знизився. Ми будемо щиро вдячні за будь-яку Вашу допомогу.

Рахунок для надання грошової допомоги на лікування Олексія:
Суліковський Сергій Олексійович (ПриватБанк):
Номер рахунку: 29244825509100;
МФО – 305299;
ЄДРПОУ – 14360570;
Номер картки – 5168 7572 6125 3241“.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!