Всі скаргиЗа один обід у ресторані «Олива» чиновник Київради заплатив норковою шубою

В столичному ресторані “Оліва”, на Пушкінській, 16 вкрали норкову шубу.

Один з обідів дружина одного з керівників структурного підрозділу Київради запам’ятає на довго. Про це виданню “КиївВласть” розповів Олександр Семенець, чоловік постраждалої. Чиновник разом з дружиною прийшов в ресторан відсвяткувати її день народження. А після нетривалого торжества виявилося, що на вішалці відсутня норкова шуба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Swiss Halley – новий туристичний лохотрон?

За словами Семенця, керівництво ресторану відмовилося брати на себе відповідальність за подію і, не зважаючи на мороз, попросило жінку покинути заклад, сказавши, що нічим допомогти не може.

«Персонал ресторану допоміг зняти шубу і забрав її, не дозволивши залишати поруч на стільці . При тому, коли з’ясувалося, що шуба пропала, співробітники ресторану повели себе зневажливо, заявивши, що за збереження речей вони відповідальності не несуть», – розповів чиновник Київради.

Найбільше постраждалих здивувало, що камера стеження, встановлена в ресторані, спрямована на кухню, а не на залу, тому виявити злодія можливості немає.

«Очевидно, в«Оливі» набагато більше переживають про те, щоб співробітники не крали їжу, ніж про безпеку своїх відвідувачів. Я не виключаю , що це зроблено спеціально », –  додає співробітник секретаріату Київради.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ВІРТУОЗНИЙ БІЛЬЯРДИСТ

До речі, в мережі інтернет у відгуках про ресторан так само згадуються випадки крадіжки, притому постраждалі клієнти звинувачують у крадіжці співробітників закладу.

Так , користувач TanyaVeller , 23.09.2013 р. написала на форумі, присвяченому закладам харчування Києва:

«Шановні майбутні клієнти “Олива” на Червоноармійській!  Хочу Вас попередити, що в цьому закладі КРАДУТЬ офіціанти. Я порадила цей ресторан своєму другові ізАнгліі. Він туди пішов разом зі своими колегами по роботі. Вони всі були іноземці. Наприкінці вечора мій друг не виявив у своїй сумці ноутбук і гаманець з грошима. Офіціанти працюють у парі. Один відволікає клієнта, а інший краде. Мені соромно за наших людей, ганьба нашій країні! Група іноземних громадян стала свідками великого злодійства! Коли таке відбувається, мені вже плювати на смачну кухню, зручне місце розташування й інші принади цього закладу. Працюють там ЗЛОДІЇ ! І цим все сказано. Дуже прошу Вас всіх передати дану інформацію своїм друзям!

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!