ІншеВсі скаргиГоловнеОдеса у вогні. Одразу 5 пральних машин загорілися в дитячому садку

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Валерія, яка скаржиться на викладачів дитячого садочку, які тільки і беруть гроші, але як настала біда – набрали в рота води. Про пожежу хотіли нікому не розповідати, якби не одна дитина. 

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“г.Одесса,детский сад 49, загорелось 5 стиральных машин, воспитатели почувствовали запах гари, детей в срочном порядке эвакуировали, они напуганы, плакали. Если бы один ребёнок не сказал своей маме, многие бы так и не узнали!

Приезжало 4 пожарные машины! Заведующая не комментирует! Сказала подчиненным молчать и все отрицать! Боимся вести детей в сад! За каждого воспитанника ежемесячно оплата примерно 400-550 грн, хоз нужды 150 грн. ежемесячно, каждый год по 500 грн на ремонт?! Какой ремонт?! Где он?!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!