Всі скаргиГоловнеТовари та послугиОбман на $1000: служба доставки ошукала українку

ЕКСУ ЕКСУ1 рік ago6661 min

Компанія «Глобал Експрес» не доставила товари зі США на суму в понад тисячу доларів. На запити на електронну пошту та дзвінки не відповідають. Про це розповіла пані Ольга, яка вирішила скористатися послугами цієї компанії. Тепер жінка шукає справедливості.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Доброго дня! Надія залишається тільки на Ваш розголос, адже знайти правди не вдається! Компанія перевізник “Глобал експрес” (сайт компанії gexpress.in.ua), яка займається доставкою товарів з США та Китаю, не доставила оплачені мною товари. Минуло вже понад три місяці. На запити на електронну пошту не відповідають, по телефону повідомили, що в Борисполі змінилось керівництво, яке тепер витісняє їх з ринку. А останній місяць на телефонні дзвінки зовсім перестали відповідати. Сума мого замовлення складає понад 1000 $. Додзвонились на склад даної компанії у США, де повідомили, що всі посилки на моє ім’я були відправлені в Україну. Судячи з відгуків в інтернеті, ця компанія веде непрозору діяльність з 2015 року. Буде дуже показово знайти правду, дякуючи журналістам! Дякую!” – написала пані Ольга до “Електронної книги України”.

 

ЕКСУ

ЕКСУ

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!