Всі скаргиГоловнеТовари та послугиОбережно! В Кропивницькому в крамниці не повертають гроші за погане взуття

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Ірина, яка скаржиться на крамницю в її місті, продавці погано себе поводять, а повертати гроші за неякісний товар відмовляються.

ОСЬ ЇЇ СКАРГА:

“Я, Ведмеденко Ірина, 12.07.2019 року, в магазині “Viscala”, придбала дві пари взуття, м. Кропивницький, вул. В. Перспективна 53, ТЦ Сільпо. В магазині всі продавці знаходяться без бейджів. На моє прохання подивитися, скільки на моїй дисконтній картці є бонусів, відповіли, залиште номер картки ми потім наступного разу вам скажемо. В мене така відповідь викликала недорозуміння. Я сказала, якщо в мене там є якісь накопичення, давайте їх спишемо. Продавець який мене розраховував, я так розумію це був касир, не хотіла їх списувати, шукала, будь які протиріччя, але так як я знаю правила користування їхньою системою накопичення бонусів, їй прийшлося все таки списати 150 грн.

15.07.2019 У зв’язку з тим, що одна пара взуття мені не підійшла, я вирішила її повернути назад в мегазин. При собі маючи чек, коробку, і пару взуття. Підійшовши до каси, я звернулася до ( як потім вияснилось) касира Бойко Вікторії, з проханням прийняти в мене пару взуття, яке мені не підійшло.

На що вона мені сказала, ми взуття назад не приймаємо. Я спитала чому, адже в мене є чек, і ще не пройшло 14 днів, я маю право повернути взуття. Після чого Вікторія відкрила коробку, і сказала, взуття вдівали, не прийму.

Я пояснила, що взуття вдягала вдома, в будинку, і на подвір’я не виходила. Але Вікторія почала хамить, і сказала що продавець витратив на мене всій час, і тепер ще й не отримає за цю пару взуття зарплату!!! Ось тут я була повністю шокована. Я в неї попросила книгу Відгуків та Пропозицій, але у відповідь почула, що книги немає, і взагалі вони вже відмінені в усих магазинах.

Тоді я попросила номер Гарячої лінії, або керівника. На що Вікторія тикнула пальцем на куточок споживача, де був вказаний не правильний номер (0732 039 597). А номер керівника, давати відмовилася!!! Прошу прийняти моє звернення до уваги!”, – написала вона.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!