Всі скаргиМедицинаНовонароджений в тяжкому стані через недбале відношення лікарів

“Моя дружина з серпня 2015 року по 20.04.2016 року перебувала на обліку по вагітності в районній Радивилівській лікарні Рівненської області у лікаря гінеколога Стеценко Ірини Богданівни.

Згідно заключень УЗД на інших досліджень орієнтовна дата полагів 28.03.2016 року. Однак пологи так і не відбувались. Дружина не порушувала режим і суворо дотримувалась рекомендацій лікарів.

З 40 тижня вагітності через 2-3 дні звявлялась на огляд до лікарів. В загальному переносила дитину 22 дні.  20.04.2016 року Стецюк І.Б. спільно із завідуючою вказаного гінекологічного відділення штучно викликали в моєї дружини родову діяльність. За 12 год. пологів народилася дитина діагнозом асфіксія, численні гематоми, перелом ключиці.

Дитину варварським методом видушували із породіллі. Дитина самостійно не дихала тільки через три години викликали реанімацію з Рівненської дитячої лікарні. Через отримані родові травми на даний час дитина в реанімації доживає свої дні, мозок через гіпоксію відмер, відсутні всі рефлекси, надзвичайно критичний стан, глубока кома.

Допоможіть пакарати винних каліцтві дитини! Відразу після родів дружині тикнули підписати якісь папірці, зміст яких вона через шок прочитати не змогла та на одну добу відібрали її паспорт! Відгукніться, не будьте байдужими. Вказана лікарня протягом триваго часу “славиться” антисанітарією і недбальством лікарів на совісті яких багато загублених життів.”, – написав наш читач Роман.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!