Всі скаргиЖКГНовокаховська влада не реагує на відсутність опалення

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Олег, він переконує, що в Новій Каховці не опалюються державні установи.

 

ОСЬ ЙОГО ЛИСТ:

Контакти для журналістів: 

“Повідомляємо, що в м. Нова Каховка Херсонської обл. станом на 06.11.2015 р. не опалюються державні установи (дитсадки, школи, лікарні).

Наприклад, у дитсадку «Оленка» на 06.11.2015 р. в ясельній групі №1 присутні 2 дитини (повна група – 20 дітей), які вдягненні в зимові речі. Вихователі, діти перебувають на лікарняному, середня температура в приміщенні 9-10 градусів. Електричні обігрівачі, якими дозволили користуватися, не в змозі забезпечити повноцінне опалення у зв’язку з застарілою проводкою (невеликий перетин дроту).

При зверненні до керівника дитсадка та до Нач. від. Новокаховського відділу освіти батьки чують постійні обіцянки протягом місяця. Наразі батькам залишається вже вкотре лікувати маленьких діточок та брати лікарняні. ГАНЬБА НОВОКАХОВСЬКІЙ ВЛАДІ!!!”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!