ІншеВсі скарги“Новий” горе-власник заради своєї вигоди шкодить здоров’ю мешканців

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який стверджує, що протягом трьох років порушуються права мешканців, через перевезення шкідних матеріалів, які шкодять здоров’ю та навколишньому середовищу. 

“На протязі останніх трьох років грубо порушуються права мешканців с.Карпівка Кременчуцького р-ну Полтавської обл, а саме:

Село розташоване біля заповідного лісу та р.Дніпро. Неподалік є Шматківський гранкар’єр. За радянських часів продукція  кар’єру завантажувалася на баржі та вивозилася по річці. Пізніше кар’єр було затопленно і декілька років він перебував занедбаним. У недалекому часі об’єкт був відновлений “новим” горе-власником, який заради своїх прибутків нехтує здоров’ям людей та екологічною беспекою тутешньої місцевості. А саме:

1. Продукція підприємства (гранітний щебінь) перевозиться великовантажним автотранспортом (до 50т) шляхом, який проходить по заповідній зоні,беспосередньо по с.Карпівка, з грубими порушеннями правил перевезення (не накриті машини), що призвело і призводить до катастрофічного запилення лісу, городини, села та головне легенів мешканців.

2.Транспорт рухається до майданчику перевантаження на залізничні состави на відстаннь 12км. Зважаючи на вагу автомобілів (близько40-50т) та інтенсивність проїзду (до100ходок за день) така “робота” призвела фактично до знищення автошляху, який веде до села.

3.Роботи по перевезенню щебню ведуться кожен день,включаючи суботу (буває і неділю) з 8 ранку до 19-20 вечора,а дробільне обладнання працює і громихає навіть вночі.

Мешканцями села другий рік неодноразово подавалися скарги до сільради, райради, поліції, екологічної інспекції. Проводилися громадські слухання, звернення до депутата Верховної Ради Капліна. Кругом обіцянки,відписки та повне ігнорування.

Звертаємося до чесних, сміливих, професійних журналістів з приводу висвітлення цієї наболілої проблеми на телебаченні. Ніяких особистих неприязнів до кар’єру не маємо, хочемо дихати чистим повітрям та зберегти довкілля нащадкам. Невже в Україні все вирішується через майдани(до речі всі селяни, оселі яких розташовані близ цього шляху вже на грані). Допоможіть!
В разі чого, можу надіслати всі матеріли.

Розраховуємо на допомогу!!!
З повагою,Роман”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!