Всі скаргиНовий “Центральний відділ освіти” прокручує аферу

Контора представляється колегами Центрального відділу освіти – впарюючи непотрібні курси для навчання за 6 і більше тисяч гривень

Контакт для журналістів: 

Лист в редакцію “Електонної книги скарг України“, цього разу нам написала Лариса. До неї приїхали люди, які представилися працівинками Центрального відділу освіти України. Звичайно, такими вони не були, переконана Лариса.  “Мені зателефонували люди з Центрального відділу освіти України і спитали, чи проживають зі мною школярі. Я відповіла, що зі мною проживає онука 11 років”.

Саме це і стало зеленим світлом для “робітників”  вони  запропонували переглянути презентацію учбового курсу для школярів, який вони розробили, нібито, на замовлення Міністерства освіти. Переконували, що це тільки бета-версія і  вони збирають враження людей у яких є школярі, з приводу необхідності такої розробки. І головне після усіх пафосних заяв запитали, коли ж можна навідатися до Лариси, щоб провести презентацію.

Особлива умова – школяр на момент презинтації повинен бути вдома. “Приїхав молодий чоловік, звали його Олександр, і почав розповідати про навчальний курс, який скалається з 5 книг та 33 дисків. Сказав, що це хороший помічник учневі і скоро вони запустять сайт, на якому учні будуть створювати групи по інтересах, будуть спілкуватися між собою і вести ці групи будуть викладачі”. Звичайно для Лариси така пропозиція була потрібна – все краще дітям.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “ЗА ДЕПУТАТСЬКИХ ОХОРОНЦІВ ПЛАТИМО МИ З ВАМИ

Із величезної яскравої коробки, наче факір, Олександр почав діставати презентаційні диски і книги. “Він її відкрив, у онуки забігали очі, там була енциклопедія Оксфорд, словники: орфографічний, тлумачний, українсько-англійський, англо-український, українсько-російський, російсько-український та атлас Землі. Моя онука дуже любить такі книжки, тож вона була в захваті. Потім він поставив диск з української мови. На початку записана якась вправа він пояснив, що це потрібно щоб зосередити увагу школяра на навчання і почав демострувати сам диск.

На ньому було записано все по темах, що для навчання начеб-то зручно”. Олесандр згодом переключив увагу на онуку, почав запитувати чи  їй подобається такі книжки і чи хотіла б вона мати такий курс? Маленька дівчинка, звичайно, з радістю відповіла, що хоче цей курс. “Тоді він мене спитав, чи згодна я його придбати за 5720 грн. Я сказала, що в мене немає таких грошей, а він сказав, що можна придбати в кредит на 6 місяців і вони мені ще зроблять знижку, адже я інвалід ІІ групи і виховую онуку. Він запросив до мене додому керівного працівника, який оформить зі мною договір (бо у нього неначеб-то немає повноважень). Звали його теж Олександр.

Він з папки дістав типовий договір і поросив у мене паспорт і індетифікаційний код.  Він спитав, скільки у мене є грошей на перший внесок, я відповіла 200 грн., після чого він розписав суму 4900 (вартість курса зі знижкою) по платежах на 6 місяців. Я йому віддала 200 грн. і спитала чи дають мені прибутковий ордер на цю суму. Вони мені відповіли, що вони мені залишають коробку з курсом і нічого не видають”.  Лариса каже, що ця подія її дуже насторожила вона почала шукати фірму в інтернеті. Зайшла на сайт ULC-револючія в навчанні і почитала, що вона потрапила під вплив аферистів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “3D ПРИНТЕРИ – РАЙ ДЛЯ СПОЖИВАЧА

“Я подзвонила в Мінісиерство Освіти України і мені відповіли, що вони не володіють інформацією, а всі партнери з якими вони співпрацюють висвітлюються у них на сайті. Зайшла на сайт і не побачила там ТОВ «Центральний відділ освіти України»”. Лариса звернулася до міліції.

“Я по своїх каналах довідалась, що така фірма дійсно існує, але ніякої діяльності не веде і податки не перераховує, і по банку у них юридична адреса не співпадає з адресою в договорі. Я запропонувала забрати в мене матеріал і розійтись.

Але вони забирать не хочуть, а запрошують мене приїхати до їхнього офісу на переговори”. Лариса переконана, що усі персональні дані, які вона залишила цим людям – невідомо як можуть бути використані.Тим паче, що ці люди їй періодично телефонують, міліція ж запевнила, що цей випадок відноситься до цивільно-правових відносин, для вирішення яких  вона  може звернутись до суду в приватному порядку. “Мені потрібна допомога, щоб «розрубити цей вузол». Я нехочу цієї коробки”, – каже Лариса.

 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!