Всі скаргиГоловнеТовари та послугиНова схема здирання грошей в гіпермаркетах: платна консультація

Найпопулярніші записи

Консультації спеціалістів можуть обійтися в копієчку. ФОТОФАКТ

Цю історію журналісти «Електронної книги скарг України» відшукали в інтернеті. Сталася вона буквально два тижні тому. Про те, як доводиться платити за неіснуючі послуги пише Юлія Рудая.

Все почалося з того, що вона вирішила придбати собі новенький фотоапарат в магазині «Ельдорадо» на петрівці. Консультант ввічливо пояснив Юлії, що за модель вона купує, запропонував для фотоапарату придбати флеш-карту і сумку. Вона погодилася, приблизно підрахувавши скільки це буде коштувати.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “У «Козирній карті» кидають на гроші?

«Сейчас я оформлю покупку, расплатитесь в кассе, а потом консультант расскажет вам как пользоваться фотоаппаратом, покажет основные настройки, ему сможете задать любые вопросы, – отшил меня улыбающийся продавец в ответ на очередной вопрос.», згадує Юлія.

Після оплати покупки, її фотоапарат передали іншому хлопцю. Підійшовши до нього, він почав роздивлятися цей пристрій це тривало, як пише Юлія, довго. І через деякий час почав свою консультацію.

«Показал, где кнопочка «вкл/выкл», какие есть режимы (причем сам удивился, увидев, например, режим еда и не смог ответить зачем он), потом сказал, что все настроил, вставил карту памяти», – пише Юлія.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Інтернет-магазин «Розетка» не дбає про покупців

Звичайно вона із задоволенням слухала про всі можливості нової речі. І, звичайно, ніхто не очікував почути від консультанта питання про оплату його консультації. Виявляється, що людина хоч і прийшла в «Ельдорадо», щоб придбати у них річ, тим не менш, ще й змушена платити, як зазначено в чеку, “за налаштування фотоапарату.

chek
«Смотрю чек, точно – написано «настройка фотоаппарата – 159 гривен». То есть, за то, что это чудо поковырялось в меню, установило настройки «авто», и «проверил матрицу на битые пискели» (хотя как не знаю, ведь он даже не подключал фотик к компу) я отдала на какие-нибудь 30 или 50 гривен, а почти 160!»

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Як купонні сервіси “стрижуть” клієнтів

Останнім часом все більше людей скаржаться на різні методи заробітку на споживачах. Підприємливість деяких торгових центрів просто вражає. Тому іноді краще перепитати про послуги, навіть, якщо здається, що вона має бути точно безкоштовною.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - сайт кожного українця. Це віртуальний місток між людьми, у яких є проблеми, і журналістами, які шукають таких людей!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК