Всі скаргиТовари та послуги«Нова Пошта» загубила посилку пенсіонерки в АТО

До «Електронної книги скарг України» написала наша читачка Юлія, вона переконує, що «Нова Пошта» не доправила посилку пенсіонерки в АТО і не збирається відшкодовувати це.

ОСЬ ЇЇ ЛИСТ:

Контакти для журналістів:

“Ще 1 жовтня з міста Рівне до м. Маріуполь транспортною компанією «Нова Пошта» була вислана передача, з любов’ю зібрана власноруч на власні кошти жінкою похилого віку (1929 р.н.), учасником війни Галиною Юхимівною з метою підтримати сім’ї з дітьми на території АТО. У посилці були лікарські трави, ліки, продукти харчування та речі. Проте посилка так і не дійшла.

Зі слів представників компанії «Нова Пошта», машина, що перевозила цей груз, згоріла. Пенсіонерці запропонували відшкодувати вартість грузу у сумі 300 грн та кошти, затрачені на перевезення. Окрема тема – це ці 300 грн. Цю суму жінка при відправці не називала, представники компанії поставили її самі, не озвучивши, а Галина Юхимівна, не мавши з собою окулярів та маючи довірливе серце, підписалася у накладній. Насправді вартість посилки набагато більша, та й стільки сил було потрачено, щоб її зібрати, відкладаючи кожну копійку з пенсії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «У Києві зводять незаконну забудову»

Проте навіть ці 300 грн пенсіонерка отримити назад не може. При зверненні в компанію постійно говорять, що передадуть справу у юридичний відділ і самі зв’яжуться, але далі ніхто не звонить і ніякої інформації не дає.

У відділеннях так само нічого не знають, хоча вже закінчується 2-й місяць. Галина Юхимівна в силу свого віку не має змоги бігати до них і не знає, куди можна звернутися за справедливістю. Дуже сподіваємось, що знайдуться люди, яких ця ситуація не залишить байдужими, і хтось дасть гарну пораду”.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!