ІншеВсі скаргиДержавні органиТовари та послугиФінансиНотаріус використовує недійсні витяги із держреєстрів

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написала читачка Олена, котра переконує, що стала жертвою недобросовісного нотаріуса, котрий при посвідченні договору купівлі-продажу використав невідповідні документи. 

Ось її лист:

Контакти для журналістів:

“30.04.2010 нотаріус Київського нотаріального округу Чорней Віта Володимірівна посвідчила договір купівлі-продажу квартири у м. Київі. Під час підготовки цього договору було зроблено декілька витягів з бази данних Единого реестру, а саме Скорочений витяг з Єдиного реестру довіреностей та Витяг з Державного реестру обтяжень рухомого майна про податкові застави.
ЦІ ВИТЯГИ НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ДІЙСНОСТІ !!!
Цьому є докази, це підтвержують офіційні відповіді Міністерства юстиції України, відповіді з ДП Єдиний Інформаційний центр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жінці відмовили у субсидії підробивши документи

АЛЕ неоднаразові звернення до Дарницького районого суду з позовами починаючии з 2010 по 2015 роки та останній позов до Шевченківського району суду м Київа у 2015 році залишені без задоволення. Тобто судова система показує себе у найгіршому вишляді, порушуючи вимоги діючого законодавства та Верховенство Права у наший країні, суди виносять неправосудні рішення по безперечно противоправним діям нотаріуса.
Дії Шевченківського РУ ГУ м Київа по відповідній крімінальній справі, також без руху з серпня 2012 року. За цей час справою займається вже пятий слідчий. Але результату немає.

21 січня 2016 року під час розгляду позову про визнання дій нотаріуса незаконими. суддя Шевченківського районого суду міста Київа Притула Н.Г. за одне засідання розглянула справу,відмовила у заяві про забеспечення доказів. Суддя грубо порушила право змагальності сторін під час розгляду справи, і головне право позивача на справедливий та незалежний суд.
Виникає питання чому безкарно нотаріус продовжує свою діяльність і доколи суди та правохоронні органи будуть прикривати злочини.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК