Всі скаргиМедицинаНікопольська районна державна лікарня ветеринарної медицини просить журналістів втрутитися

До “ЕКСУ” надіслали колективний лист, яким просять журналістів провести розслідування стосовно зловживання службовим становищем одного із керівників управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ: 

Нікопольська районна державна лікарня ветеринарної медицини просить Вас провести журналістське розслідування по факту зловживання службового становища, видання неправомірних листів, наказів начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області Кондратьєва Андрія Юрійовича та в. о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Нікопольському районі в особі Косяк Тетяни Семенівни.

З боку цієї нової служби вже надійшло дуже багато погроз, що ветеринарні служби і начальники районних та міських лікарень не будуть працювати, а деякі навіть були змушені написати під натиском заяви на звільнення, та наданий час вже не працюють. На сьогоднішній день практикується з Управління Держпродспоживслужби в Нікопольському районі в особі керівника після збору інформації надавати  довідку в якій чітко і ясно прописані всі недоліки служби – довідка додається (дод.1) – 4 аркуші ми вважаємо, що їхні дії на такий збір інформації неправомірний, це є чиста перевірка. Також просимо провести розслідування на достовірність  посвідчень всіх працівників, положення про нову службу Управління Держпродспоживслужби в Нікопольському районі, наказ на призначення в. о. начальника Управління ДПСС в Нікопольському районі Косяк Тетяни Семенівни, так в даний час вже не можливо працювати з дня в день надходять погрози як мені так і моїм підлеглим. В Законі України «Про державну службу» звучить, що державний службовець згідно п.п.1.2 п.1 ст.8 повинен дотримуватися принципів державної служби та правил етичної поведінки, п.1.3 п.1 ст.8 поважати гідність людини, не допускати порушення прав і свобод людини та громадянина.

Від всього колективу, та особисто від мене, як керівника не байдужого до нашої служби на виконання своїх обов’язків лікувати, та проводити профілактичні дії всьому поголів’ю тварин, не залишити цей лист в стороні і прийняти на розгляд.

Контакт для журналістів: 

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!