ІншеВсі скаргиЖКГНічні клуби у багатоповерхівках

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Анна, котра скаржиться на нічні клуби, які працюють у багатоповерхівках та не дають мешканцям відпочити вночі.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Доброго дня! Прошу Вас звернути увагу на проблему нічних клубів в багатоповерхових будинках та бездіяльність влади. В м.Ірпінь по вул.Грибоєдова 15 на першому поверсі 14-ти поверхового будинку знаходяться 2 нічних клуби “Заїр” та “Штопор”. Ці заклади вже 15 років перетворюють життя мешканців будинку на пекло.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Робота в Інтернеті від шахраїв

Кожні вихідні з 21-ї години і до ранку вмикається гучно музика та трусяться вікна і стіни від вібрації. Місцева влада,міліція,поліція не реагують на наші звернення! Є рішення суду про встановлення режиму роботи до 22-ї години, яке також нічого для них не варте. Ці заклади належать колишньому меру Ірпеня. Ми зовсім безсилі в даній ситуації, адже в Україні немає відповідного закону про заборону нічних клубів в багатоповерхових будинках.

Така проблема є в багатьох містах України і страждають від цього прості люди. Дуже Вас прошу звернути увагу на дану проблему. Завчасно дякую.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!