ІншеВсі скаргиНезаконні перевірки суб’єктів господарювання на Херсонщині

До “Електронної книги скарг України” написав Руслан. Чоловік переконує, що у Херсонській Держінспекції проводять незаконні перевірки.

Ось його лист:

Контакти для журналістів:

“Прохожу службу в АТО. До мобилизации работал в Госэкоинспекция в Херсонской области. В данное время начальник инспекции Мальцев заставляет работников Экоинспекции проводить незаконные проверки субъектов хозяйствования, на двоих из которых уже возбуждено уголовное дело за незаконную проверку. ПИШУ всем журналистам поработайте над этой темой, так как проверки продолжаются.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ПриватБанк укладає невигідні клієнтам договори по телефону

Указанные проверки запрещены поправкой в Налоговый кодекс от 28.12.2014 года номер 71/ 8. Проверки проводятся исключительно с разрешения КМУ решений судов, или требований УПК Украины. Более того начальник Госэкоинспекция в Херсонской области Мальцев Устин незаконно занимает место руководителя, так, как не отвечает квалификационным требованиям в соответствии с приказом нацгосслужбы Украины. номер 11 от 13.09.2011 года.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!