Всі скаргиГоловнеНезаконне будівництво у місті Суми та загроза руйнації Спасо-Преображенського собору

До «Електронної книги скарг України» написав наш читач Володимир, він скаржиться на незаконні будівельні роботи у місті Суми.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“Доброго дня! Справа в тому, що вже протягом 10 років котлован на площі біля Спасо-Преображенського собору (охоронний № 617)  у місті Суми спотворює центральну частину нашого міста.

Оскільки будівництво незаконне, його постійно припиняють але потім знову з’являється новостворена фірма, яка з допомогою корумпованих чиновників намагається знову розпочати будівництво. І знову комісія з Києва зупиняє дане будівництво. Оскільки основним порушенням будівельного законодавства є відсутність погодження з державною службою з питань охорони культурної спадщини проекту землевідведення  щодо розміщення даного об’єкту на земельній ділянці, яка є охоронною зоною собору, слугувала  церковною площею. Також незатверджене містобудівне обґрунтування центральним органом охорони культурної спадщини та Сумською міською радою, а одноосібно погоджене одним із авторів, який на час початку будівництва займав посаду головного архітектора м.Суми.

 Прошу у вас допомоги у проведенні перевірки будівництва по вул.Воскресенська, 12/1  і у разі виявлення порушень законодавства у даній сфері на підставі Закону України «Про охорону культурної спадщини», заборонити будь-яку діяльність юридичних та фізичних осіб, що порушують законодавство, державні стандарти, норми і правила у сфері охорони культурної спадщини.
Бездіяльність та зволікання у цьому питанні вже призвели до руйнування Спасо-Преображенського собору”, – написав наш читач Володимир.

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!