ІншеВсі скаргиНезаконна реорганізація міста Корсунь-Шевченківський

До “Електронної книги скарг України” написав наш читач Роман, який стверджує, що місто Корсунь-Шевченківський незаконно приєднан до Звенигородського району та перейменован в СМТ.

“Доброго дня.Шановні журналісти я житель міста Корсунь-Шевченківського звати мене Шапошніков Роман Олександрович звертаюсь до вас зі скаргою на бездіяльність місцевої та обласної влади, в зв’язку з незаконною реорганізацією нашого району зокрема м. Герою Корсунь-Шевченківського приєднання до Звенигородського району та перейменування МІСТА в СМТ. Завтра зранку на виїзді з міста Корсунь-Шевченківською громадою буде повністю перекритий автошлях H-01 Київ – Знам’янка.Від всих жителів нашого міста просимо вашої допомоги та висвітлення нашої проблеми у ЗМІ та по телебаченні”

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!