Всі скаргиНеєвропейське ЗНО. Що думають про державний іспит самі учні?

До “Електронної книги скарг України” написали учні, які не задоволені рівнем складання незалежного тестування.

ОСЬ ЇХНІЙ ЛИСТ:

“Шановний Петро Олексійович, Україна – це демократична та вільна держава, яка тримає шлях до Євроінтеграції, однак на зразку ЗНО ми зрозуміли, що система потребує істотних змін.

По-перше, питання ЗНО найчастіше схожі на ребус, який учні повинні розв’язати (Прикладом є питання 29-33 ЗНО 2015, які не мають ніякого відношення до аналізу тексту, адже жодне з них не має чітких відповідей).

Ми, як учасники ЗНО, не можемо погодитися з об’єктивним фактом ускладнення незалежного оцінювання, бо в жодній європейській країні нема тесту з розмитими питаннями та відповідями до них.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Дітей труять барвниками. МОЗу байдуже. 41 продукт не для дітей

По-друге, частина 3, яка являє собою “Власне висловлювання”, повинна мати декілька тем, бо це є міжнародною практикою. Екзаменатори нав’язують нам тему, обмежують наші творчі можливості, що являє собою велику перепону до свободи мислення.

Якщо брати до уваги класичний Кембріджський формат, то учень має вибір з декількох тем. Це і є демократія, це і є лібералізм.

По-третє, слід якнайшвидше визначити чіткі дати проведення ЗНО. Склалося так, що учні, які скадали ЗНО 2015 24 квітня були позбавлені можливості повністю пройти шкільну програму, адже до кожних шкільних канікул додали по тижню + перенесли ЗНО з червня.

Чи це є рівні умови для кожного з учнів.

Наша чітка відповідь: “НІ”. Чому учні 2014 року випуску й інших мали більше привілеїв для вступу? Чим ми відрізняємося від них?”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!