До “Електронної книги скарг України” написала читачка Наталія, котра переконує, що придбала неякісний товар через один із інтернет-ресурсів. Продавець, за словами жінки, вину визнав, але гроші повертати не збирається.

Ось її лист:

Контакти для журналістів: 

“Деякий час тому я через сайт OLX придбала інкубаційні курячі яйця. В розмові з продавцем він мене запевнив про високу якість його товару та гарантію якісної упаковки і пересилки. Натомість після поміщення яєць в інкубатор (маю 10-річний досвід роботи), розвитку зародків не почалося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівник ЖЕКу розбив стіну до квартири

Значна частина яєць була без зародків. Та і посилку (два лотки) продавець оформив як 20-кілограмовий вантаж, що втричі перевищує фактичну вагу. Обіцяної якісної упаковки теж не було. Лотки були розміщені в одному вуглі величезної коробки, а дно і верх не були захищені ізоляційними матеріалами. В телефонній розмові продавець свою вину визнав, але повертати гроші за неякісні (незапліднені) яйця і за похабне ставлення до пакування не збирається. Прошу допомогти у вирішенні проблеми. “

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!