Всі скаргиТовари та послугиНеякісне покриття продукції Вірпул

До “Електронної книги скарг України” написала наша читачка Наталія, яка стверджує, що придбала варочну поверхню Вірпул, зовнішній вид котрої змінився через декілька місяців.

Декілька місяців тому, я придбала варочну поверхню Вірпул з покриттям з нержавійки. Через три місяці експлуатації, покриття стало облазити. Після звернення в Вірпул, отримала відповідь, що це не гарантійний випадок, бо не впливає на функціональні властивості. Під час експлуатації використовувався спеціальний засіб для нержавіючих поверхонь. Зазвичай таку побутову техніку купують на роки, а вона через пару місяців облізла. Куди скаржитись незрозуміло. Згідно Господарського кодексу постачальник несе відповідальність за якість продукції в цілому та зобов’язаний відшкодувати шкоду. Під час звернення до сервісного центру, співробітники сказали, що таке буває з технікою. Можна зробити висновок, що народ купує, техніка псується, людям відмовляють і далі постачають неякісні товари.

 

Контакт для журналістів:

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

Рекомендуємо почитати

Selected Title

Архіви

Електронна книга скарг України

Електронна книга скарг України. Твій нищівний удар по беззаконню. Ми 7 років захищаємо звичайних українців, публікуючи їхні скарги для журналістів.

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!