Всі скаргиОсвітаФінансиНевиплата зарплат та стипендій на Волині

Найпопулярніші записи

До “Електронної книги скарг України” написав колектив Володимир-Волинського ВПУ. Наші читачі скаржаться на невиплату заробітних плат та стипендій студентам, причиною чому стало внесення ВР змін до Закону про державний бюджет України.

Ось їх лист:

Контакти для журналістів: 

“Через повне припинення фінансування нашого навчального закладу склалася ситуація, в результаті якої колектив училища з 01.01.2016 року не отримує жодної копійки ні на зарплату, ні на стипендії, ні на оплату енергоносіїв. У нашому ВПУ навчається близько 600 учнів, більшість з яких – діти з соціально вразливих сімей, 27 з них – діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Також у колективі працює більше 100 працівників, які також мають сім’ї і яким треба платити за комунальні послуги і годувати родини.
04.02.2016р. Верховна Рада України внесла зміни до Закону про державний бюджет України, згідно з яким фінансування закладів ПТНЗ, в тому числі Володимир-Волинського ВПУ, здійснюватиметься з обласного бюджету.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Туроператор відмовляється повертати гроші за зіпсовану поїздку

Але і до сьогодні наш колектив (як учнівський, так і педагогічний) без зарплати за січень і лютий 2016 року. У час, коли ціни на найнеобхідніші продукти ростуть з надзвичайною швидкістю, енергопостачальні організації погрожують відключенням наших домівок від світла, води та газу, держава залишила нас напризволяще. Були надіслані звернення в усі інстанціїї: від начальника управління освіти і науки Волинської ОДА аж до Президента України. Просимо якнайшвидше допомоги у вирішенні цього питання.”

Опубліковано: "ЕКСУ"

Опубліковано: "ЕКСУ"

"Електронна книга скарг України" - твій гідний удар по беззаконню. Ми публікуємо скарги звичайних людей для журналістів з усієї України. Досить мовчати!

Related Posts

У нас дуже гарна розсилка. ПОДИВИТИСЯ ПРИКЛАД
Ми з Вами вже хвилину.
Давайте продовжимо?
Підпишіться, щоб отримувати якісну аналітику та цікаві статті або долучайтеся до Facebook
Підписатися!
Ні. дякую!
НЕ ПРОҐАВ  -45%  НА ПОДАЧУ СКАРГ
НЕХАЙ ПРОБЛЕМИ ВИРІШУЮТЬСЯ САМІ - ТИСНИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ЯК